Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.01 do The Last of Us 2. Nowości i poprawki na premierę gry

Naughty Dog planuje Day One Patch do The Last of Us 2. Update, oznaczony numerem 1.01, wprowadzi do gry m.in. tryb fotograficzny.

Poznaliśmy właśnie szczegóły na temat pierwszej aktualizacji The Last of Us 2. Zanim rozpoczniemy zabawę, będziemy musieli pobrać patch 1.01, ważący około 4 GB.

Patch 1.01 do The Last of Us 2 – lista zmian / nowości

  • Nowe funkcje:
    – Photo Mode
    – Galeria grafik koncepcyjnych
    – Przeglądarka modeli
  • Ogólne poprawki i ulepszenia
  • Dodatkowe opcje dostosowania gry dla osób z niepełnosprawnościami

Jak zatem widzicie, gra już na premierę wzbogaci się o nowe elementy, a nie tylko poprawki błędów. Jeśli chodzi o udogodnienia dla osób z dysfunkcjami, mamy dostać około 60 funkcji.

Jak pisaliśmy w naszym poprzednim newsie, będziemy mogli np. powiększyć interfejs i napisy oraz przełożyć tekst pisany na mowę. Gracze z obniżoną ostrością wzroku włączą natomiast funkcję, dzięki której świat gry stanie się szary, a poszczególne postacie czy przedmioty ważne dla rozgrywki zostaną podkreślone różnymi barwami. Dodatkowo pojawi się możliwość włączenia dźwiękowych podpowiedzi.

Data premiery The Last of Us 2 została zaplanowana na 19 czerwca, zagramy wyłącznie na PS4. Recenzje pojawią się natomiast tydzień przed premierą. Embargo mija 12 czerwca o godzinie 9:01 czasu polskiego. Nasza recenzja już w przygotowaniu!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się