Patch 1.01 do Sekiro: Shadows Die Twice – poznaliśmy wielkość łatki i gry na PS4

Sekiro: Shadows Die Twice to jedna z największych premier marca i zarazem jedna z najmniejszych rozmiarowo gier AAA ostatniego czasu. Patch 1.01 jest jednak spory, jeśli porównać go do wielkości pliku samej gry.

Tydzień temu pisaliśmy, że Sekiro: Shadows Die Twice w wersji na Xbox One waży jedynie 12.58 GB. Teraz możemy dodać do tej informacji również dokładny rozmiar pliku gry w wersji na PlayStation 4. Jak czytamy na łamach serwisu Gamepur, na posiadaczy konsol od Sony czeka do pobrania 12.52 GB danych. Zanim jednak zaczniemy grać, będziemy musieli na każdej z platform poczekać na załadowanie pierwszego patcha.

Patch 1.01 do Sekiro: Shadows Die Twice – niemal 1/4 gry

Na poniższym PrtSc możecie zobaczyć, że Day One Patch do Sekiro: Shadows Die Twice na PS4 to 3.671 GB, zatem prawie 1/4 głównego pliku gry. Nie poznaliśmy jeszcze listy zmian aktualizacji, lecz zapewne chodzi o ostatnie poprawki w kodzie.

Przypominamy, że premiera Sekiro: Shadows Die Twice została zaplanowana na 22 marca. Poniżej znajdziecie najświeższy zwiastun traktujący o fabule, walce i postępach w grze:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.