Funkcja odkryta przez graczy już oficjalnie w nowych Asasynach

Czekaliście na takie zmiany?

Patch 1.0.5 do Assassin’s Creed Origins ląduje dzisiaj na PlayStation 4, 20 listopada pojawi się na Xbox One i w jeszcze niesprecyzowanej przyszłości zawita również na komputerach PC. W przypadku konsol, update waży 1.3 GB.

Patch 1.0.5 do Assassin’s Creed Origins poprawia – według Ubisoftu – wydajność i stabilność gry na każdej z platform. Na blaszakach update powinien zakończyć problem z czarnym ekranem czy naprawić wyświetlanie danych wydajności na kartach Radeon z serii R9 2xx.

Aktualizacja oficjalnie odblokowuje również opcję zmiany fryzury oraz brody w grze. Taka funkcja została już wcześniej zauważona przez graczy, lecz znalazła się w grze przedwcześnie widocznie przez nieuwagę dewelopera, zatem nie działała poprawnie. Teraz wszystko powinno być jak należy. Pełną listę zmian w języku angielskim dla nowej łatki znajdziecie w tym miejscu. Gdy pojawi się polska wersja, na pewno ją w całości opublikujemy.

Jednocześnie Ubisoft informuje, że czwartek, 16 listopada pomiędzy godziną 13:00 a 15:00, na serwerach Assassin’s Creed Origins przeprowadzona zostanie przerwa techniczna, a gracze nie będą mieli w tym czasie dostępu do następujących funkcji:

  • Tryb fotograficzny (tylko udostępnianie społecznościowe)
  • Hipodrom / Arena (tylko tablice wyników i duchy)
  • Wyzwania znajomych i liderów
  • Misje zemsty
  • Misje codzienne
  • Zakup kredytów Helix

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.