Zapowiedziano parodię serii Mass Effect. Zobaczcie trailer

Zapowiedziano parodię serii Mass Effect. Zobaczcie trailer
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Switch Wideo XOne

Sold Out i Toadman Studios zaprezentowały Minimal Affect – osadzoną w klimatach sci-fi produkcję, która wyśmiewa Mass Effect i nawiązuje do paru innych wytworów kultury współczesnej.

Tytuł autorstwa Toadman Studios będzie utrzymanym w humorystycznej konwencji action RPG-iem, w którym gracz stanie przed zadaniem uratowania Drogi Mlecznej przed zagładą. Pokierujemy grupą postaci o różnych umiejętnościach, obserwując widok z perspektywy TPP.

Na zwiastunie widzimy, że gra ma kreskówkową grafikę, przywołującą na myśl takie serie jak chociażby Rick and Morty. Oprócz przekręconej nazwy i kojarzonego przez graczy logo, znajdziemy tu wiele innych smaczków, będących bardziej lub mniej bezpośrednimi nawiązaniami do Mass Effecta. Na pierwszy rzut oka podobieństwo widać w interfejsie. A oprócz tego oczywiście główny bohater przypomina komandora Sheparda.

Minimal Affect to nasz ukłon w stronę największych RPG-ów, filmów i innych produkcji sci-fi, które uwielbiamy”, powiedział dyrektor kreatywny gry Rasmus Davidsson. “Historia jest może absurdalna, ale gameplay już nie – to pełnokrwisty RPG akcji zaprojektowany w stylu znanych i lubianych kreskówek dla dorosłych. To galaktyczna opowieść, w której znajdziecie podróż w kosmos, komedię i wątpliwą moralność”.

Gra zadebiutuje na pecety i “wszystkie większe konsole” w 2021.

https://youtu.be/0xD1VUtN188

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie