Parodia Call of Duty 4: Modern Warfare. “Szczery trailer”

Zwariowana ekipa Smosh Games słynie z przezabawnych przeróbek znanych tytułów. Nie zawiedli i tym razem. Zobaczcie najnowszy Honest Trailer.

Na tapetę poszedł znany i lubiany Call of Duty 4: Modern Warfare. Gra została wydana w 2007 roku na PC, PlayStation 3, Xbox 360, a nawet platformy NintendoWii oraz malutkie DS.


Nie trzeba jednak znać wspomnianego tytułu, by docenić kunszt poniższego filmiku, który doskonale drwi z pierwszoosobowych strzelanin. Najbardziej przypadła mi do gustu akcja ze snajperką oraz płatnymi DLC. Coś w tym jest :).

Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że studio Sledgehammer Games szykuje właśnie kolejną odsłonę Call of Duty, z dopiskiem Advanced Warfare. Tym razem nowością mają być egzoszkielety. – To one całkowicie odmienią rozgrywkę i wprowadzą serię Call of Duty w nową erę – przyznaje Glen Schofield, jeden z producentów i założycieli Sledgehammer Games. Tutaj znajdziecie więcej informacji o grze, m.in. 10 rzeczy, które o niej wiemy oraz co tytuł ma wspólnego z filmem Avatar 2.

Call of Duty 4: Modern Warfare – Honest Trailer (szczery trailer) w wykonaniu Smosh Games

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet