Nowy serwis streamingowy już wkrótce w Polsce. SkyShowtime z dobrą ofertą

SkyShowtime już wkrótce w Polsce. Nowy serwis streamingowy
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Za kilka miesięcy do walki o polskich widzów dołączy nowy portal streamingowy, czyli SkyShowtime. Możemy liczyć na ciekawą ofertę.

Platforma należąca do wytwórni Paramount już niedługo zacznie podbijać europejskie rynki. Za dwa tygodnie, 20 września, serwis ruszy w krajach skandynawskich. W tym roku, lecz w czwartym kwartale, skorzystają z niego także Holendrzy. Na początku 2023 serwis ruszy też w dalszych państwach, w tym w Europie Środkowo-Wschodniej; wiadomo już, że Polska też znalazła się na liście.

Dokładnej daty startu polskiej wersji SkyShowtime jeszcze nie ma, lecz wiadomo, że nastąpi on w pierwszym kwartale 2023 roku. Termin oraz cenę abonamentu poznamy zapewne z czasem. W Skandynawii koszt dostępu do nowego serwisu waha się pomiędzy równowartością 32,97 i 43,75 zł – stawkę ustalono indywidualnie w każdym kraju.

W ofercie SkyShowtime zobaczymy filmy wyprodukowane przez wytwórnie Paramount oraz Universal Pictures. Wśród ich największych hitów znajdują się obecnie m.in. Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Minionki: Wejście Gru, Wiking, Sing 2, „Sonic 2: Szybki jak błyskawica, Zaginione miasto, Downton Abbey: Nowa epoka, Nie!, Belfast, Ambulans czy Pan Wilk i spółka. Bad Guys. Ponadto serwis ma zawierać tytuły spod takich szyldów jak Nickelodeon, Showtime, DreamWorks Animation, Sky Studios, Paramount+ i Peacock. Oferta może się różnić w zależności od kraju.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie