Ocenzurowana naga Triss z gry Wiedźmin 3

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

100+ nude modów do Wiedźmina 3. Pobierajcie paczkę

Pewien użytkownik stworzył gigantyczną paczkę modyfikacji, która rozbiera mnóstwo kobiet ze świata gry Wiedźmin 3. Zbiór o pięknej nazwie „My Nudes Collection” pozbawi ubrań ponad 100 postaci.

Bez wątpienia społeczność moderska potrafi stworzyć wszystko. Niektórzy gracze chcieliby, by ich bohaterka miała ubraną piękną czerwoną suknię, inni woleliby napatrzeć się na postać bez odzienia. Nude mody w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością i specjalnie dla entuzjastów golizny została przygotowana omawiana paczka.

Nie tylko Triss, Ciri, Yennefer – twórca rozebrał każdą w Wiedźmin 3

Zbiór nude modów został stworzony przez paulr0013. Skupił się on przede wszystkim na postaciach pobocznych. Co ciekawe, za cel tej kolekcji nie obrał sobie najbardziej znanych kobiet z gry, a przede wszystkim inne, warte uwagi przedstawicielki płci pięknej. Shani, Filippa, Priscilla, a nawet Succuby i wiele więcej. By nie odebrać im wszystkiego, starał się każdej pozostawić akcesoria, dzięki którym NPC mogły się wyróżniać nawet nago.

Po instalacji tego mod packa seksualność będzie się po prostu wylewała z ekranów naszych pecetów, dlatego instalujecie na własną odpowiedzialność. Jeżeli to właśnie takich wrażeń szukacie, zachęcamy do pobrania i instalacji. Jeżeli dalej jesteście niezdecydowani, zapoznajcie się z poniższymi grafikami wprost ze zmodowanej wersji gry.

Link do gigantycznej paczki i nieocenzurowane screeny znajdziecie tutaj. Ze względu na treści +18 ostrzegamy niepełnoletnich.

Rozebrana Filippa Eilhart z Wiedźmin 3
Rozebrana Cyrys z Wiedźmin 3
Rozebrany Succub z Wiedźmin 3
Rozebrana Priscilla z Wiedźmin 3
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się