Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PACER – futurystyczne wyścigi otrzymały dokładną datę premiery

R8 Games podało datę debiutu PACER. Wyścigi trafią do graczy już 17 września.

PACER to futurystyczna produkcja zręcznościowa, która czerpie z serii WipEout. Akcja tytułu ma rozgrywać się w rzeczywistości, w której istnieje zaawansowana technologia Lewitacji Kwantowej. Rozwiązanie przeniosło na nowy poziom transport drogowy, odnajdując też zastosowanie w emocjonujących sportach motorowych.

Gracz otrzyma do dyspozycji kilka superszybkich bolidów, które przeczą prawom grawitacji. Będą one różniły się zarówno wyglądem, jak i możliwościami technicznymi (każdy ma mieć jakieś mocne i słabe strony). Tytuł umożliwi ściganie się na 14 zróżnicowanych autostradach magnetycznych.

W grze będzie dostępna futurystyczna broń, taka jak na przykład wyrzutnia min czy karabin energetyczny, która umożliwi nam sprzeczne z zasadami fair play wpłynięcie na losy wyścigu.

Tytuł zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksie One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się