Otwarta beta GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wraz z przybyciem Nilfgaardu?

Otwarta beta GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wraz z przybyciem Nilfgaardu?
Newsy PC PS4 XOne

Gracze czekają z niecierpliwością na kolejny etap gry.

Już 6 lutego GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana otrzyma darmową aktualizację, która wprowadzi do rozgrywki frakcję Nilfgaardu. Szczegóły odnośnie update’u przypominamy poniżej.

Tymczasem produkcja nadal znajduje się w fazie zamkniętej bety, lecz coraz częściej mówi się o otwartych testach. Na forum Gwinta padło pytanie, czy open beta rozpocznie się wraz z nadejściem Nilfgaardu, na co Marcin Momot odpowiada: Nie. Otwarta beta nadejdzie później. Na pewno poinformujemy o dokładniej dacie, kiedy będziemy bliżej tej fazy.

Długo nie będziemy musieli pewnie czekać, ponieważ CD Projekt RED na dniach ma podać więcej informacji odnośnie procesu przenosin postępu gracza podczas przejścia z zamkniętej do otwartej bety.

Przy okazji Marcin Momot pisze w jednej z odpowiedzi na forum Gwinta, że być może w przyszłości w talii Nilfgaardu zobaczymy obywateli Toussaint. – Wszak Toussaint niejako podchodzi pod Nilfgaard – przypomina przedstawiciel polskiego dewelopera.

Aktualizacja GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wprowadzi frakcję Nilfgaardu

CD Projekt RED zapowiada, że już 6 lutego do GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana dołączy frakcja Nilfgaardu. Aktualizacja wprowadzi do gry łącznie ponad 60 nowych kart, w tym nowe karty dla pozostałych frakcji w grze.

Nilfgaard oferuje rozgrywkę skupiająca się na stopniowym przejmowaniu kontroli nad polem bitwy. Umiejętności jednostek nowej frakcji pozwalają odkrywać karty w posiadaniu przeciwnika, a także kontrolować ich kolejność w taliach obu graczy. Ważną rolę w strategiach Nilfgaardu odgrywają również jednostki nielojalne, których umiejętne wykorzystanie umożliwia zniszczenie wroga od wewnątrz – tłumaczy polski deweloper.

Przypominamy, że GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana znajduje się obecnie w fazie zamkniętych testów beta (PC/Xbox One). Jeśli chcecie dołączyć do zabawy, zapraszamy na oficjalną stronę gry.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie