Otwarta beta Ghost Recon Wildlands – termin, zawartość i zwiastun

Produkcję sprawdzimy w tym miesiącu.

Ubisoft informuje, że otwarta beta Ghost Recon Wildlands wystartuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 23 lutego i potrwa pięć dni, do 27 lutego. Jeszcze przed rozpoczęciem testów będziemy mogli pobrać wszystkie niezbędne pliki. Taka możliwość zostanie udostępniona 21 lutego.

Podczas otwartej bety dostaniemy to samo, co było do sprawdzenia w trakcie ostatnich zamkniętych testów, a oprócz tego zupełnie nowy region – Montuyoc. Jest to prowincja w boliwijskim Altiplano, w której natkniemy się na mocno obsadzone twierdze służące kartelowi Santa Blanca do trenowania swoich najlepszych ludzi.

Ubisoft podkreśla, że tylko umiejętne korzystanie z pełnego ekwipunku pozwoli nam dobrać się do Santa Blanca. Ważne jest przy tym działanie zespołowe – w pojedynkę nic nie zdziałamy. Podczas otwartej bety Ghost Recon Wildlands będziemy mogli stworzyć drużynę z trójką znajomych lub powierzyć kierowanie towarzyszami sztucznej inteligencji. Duchy będą służyć wsparciem lub osłaniać nas podczas podchodzenia pod strategiczne punkty opanowane przez wroga.

Nie możemy przy tym zapomnieć o środkach transportu, jak jeepy, helikoptery czy opancerzone transportery – one również powinny stanowić część taktyki ataku lub odwrotu. Warto również korzystać z ukształtowania terenu, gęstej roślinności oraz osłony nocy.

Deweloperzy przyszykowali też ciekawy bonus dla graczy, którzy brali udział w zamkniętych testach lub sprawdzą grę podczas zbliżającej się otwartej bety. Kto spełni ten warunek i uruchomi pełną wersję Ghost Recon Wildlands na tym samym koncie Uplay do 31 marca, otrzyma trzy dodatkowe misje. Skupią się one na konflikcie pomiędzy lokalnym wojskiem a Santa Blanca.

Poniżej znajdziecie zwiastun otwartej bety, a my przypominamy, że premiera Ghost Recon Wildlands już 7 marca na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Posiadacze komputerów powinni koniecznie sprawdzić minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe dla gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.