Oto tryb zombie dla Call of Duty: Black Ops 3. Trailer i szczegóły

Studio Treyarch obiecywało, że gracze będą zaskoczeni odświeżonym trybem z zombiakami, który zobaczymy w Black Ops 3. I co z tego wyszło?

Nie wiem jak Wam, lecz mi przypadło do gustu to, co deweloperzy właśnie ujawnili. Tryb zombie dla Call of Duty: Black Ops 3 przeniesie nas do 1940 roku, lecz zamiast klimatów wojny będzie prawdziwa gangsterka w stylu filmów noir. Co ciekawe, w naszym arsenale broni nie znajdą się starodawne, lecz futurystyczne spluwy i gadżety.


Podobnie jak w trybie zombie dla Call of Duty: Advanced Warfare, tak i tutaj zobaczymy znanych aktorów. Wcielimy się w takie postacie, jak: Jeff Goldblum, Heather Graham, Neal McDonough, Ron Perlman i Robert Picardo. Naszym głównym celem będzie pokonanie czarnego charakteru, który skrywa się za tajemniczym przydomkiem Shadow Man. To on jest odpowiedzialny za sprowadzenie nieumarłych na ten świat.

Zerknijcie na poniższy trailer, a my przypominamy, że Call of Duty: Black Ops 3 zadebiutuje 6 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet