Okazja, by zgarnąć świetne wyścigi za darmo!

Microsoft kusi nową akcją promocyjną.

Pisaliśmy dzisiaj o nowej łatce do Forza Horizon 3, która w przypadku blaszaków usprawnia płynność rozgrywki. Osoby, które jeszcze nie posiadają wyścigów od Turn 10 Studios, mogą szybko zmienić ten stan rzeczy.

Microsoft organizuje ciekawą promocję, dzięki której kupując bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox One w wersji specjalnej Recon Tech lub Ocean Shadow, dostaniemy Forza Horizon 3 za darmo. Wydając 259 zł otrzymamy zatem pad oraz wyścigi, które dzięki programowi Xbox Play Anywhere uruchomimy nie tylko na konsoli, lecz również na PC z systemem Windows 10. Same kontrolery również współpracują z pecetami.

Akcja trwa do 28 maja lub do wyczerpania zapasów, zatem kto chętny, niech nie zwleka i klika w powyższe linki (nazwy padów).

Oto, czym charakteryzują się kontrolery biorące udział w akcji:

  • Uproszczony dla wygody – Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox z teksturowanym uchwytem, responsywnymi drążkami i ulepszonym padem kierunkowym zapewnia niezrównany komfort.
  • Mnóstwo funkcji – Poczuj akcję na własnej skórze dzięki spustom impulsowym i korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków.3 Możesz podłączyć dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack.
  • Zwiększony zasięg – W porównaniu z wcześniejszymi kontrolerami masz dwa razy większy zasięg bezprzewodowy1, a dzięki technologii Bluetooth możesz grać w ulubione gry na komputerach i tabletach z systemem Windows 10.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.