Destruction AllStars PS Plus

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Oferta PS Plus z grą na PS5 w lutym 2021

Kilkanaście godzin dzieli nas od ujawnienia oferty PS Plus listopad 2020, a teraz mała ciekawostka – w lutym i marcu przyszłego roku w PS+ zobaczymy Destruction AllStars na PlayStation 5.

Niecierpliwie czekamy, aż Sony przedstawi gry na PS4 wchodzące w skład oferty PS Plus listopad 2020. Tymczasem do sieci przedostała się informacja związana z PlayStation Plus na luty i marzec 2021.

Promocja na PS Plus 12 miesięcy PL – tutaj najtaniej!

PS Plus z Destruction AllStars na PS5

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się wiadomość o przesunięciu daty premiery futurystycznej gry akcji z samochodami Destruction AllStars. Tytuł miał być dostępny na premierę PS5, lecz już wiadomo, że plany są nieaktualne.

Kto zatem czeka na Destruction AllStars, musi niestety poczekać do lutego 2021. Dobra wiadomość jest taka, że produkcja od razu zadebiutuje w PlayStation Plus i będzie darmowa dla posiadaczy abonamentu przez dwa miesiące.

Sony obiecuje, że w przyszłym tygodniu przedstawi nowy zwiastun Destruction AllStars oraz informacje związane z grą. Zawiedzeni przesunięciem premiery gracze mogą natomiast wystąpić o zwrot pieniędzy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się