Odświeżony System Shock może pojawić się na PlayStation 4

Bardzo możliwe, że do obecnych dwóch platform dołączy trzecia.

Posiadacze PC mogą od jakiegoś czasu ściągać demo nowej wersji System Shock, a na Kickstarterze nadal trwa zbiórka funduszy na ten projekt. Ekipa Night Dive Studios potrzebuje 900 tys. dolarów na ukończenie gry i już teraz można powiedzieć, że cel zostanie osiągnięty. Do końca akcji pozostały 23 dni, a licznik z zebraną kwotą pokazuje niemal 800 tys. dolarów. Widać zatem, że odświeżony System Shock jest oczekiwaną produkcją i wiele osób chciałoby zagrać w pełną wersję. Ta ma zostać wydana na PC oraz konsolę Xbox One – informowano nas podczas odpalenia akcji na Kickstarterze. Deweloperzy zaznaczali wówczas, że są otwarci w przyszłości również na inne platformy.


Jak się okazuje, jedną z dodatkowych platform, na których pojawi się remake System Shock, może być konsola od Sony. – Wysłuchaliśmy waszych próśb i rozpoczęliśmy rozmowy z Sony w sprawie wydania gry na PS4. Na tym etapie nie możemy jeszcze potwierdzić, że System Shock zadebiutuje na PlayStation 4, lecz w niedalekiej przyszłości powinniśmy podać więcej szczegółów – pisze na Kickstarterze dyrektor kreatywny Stephen Kick.

Jak zatem widzicie, jest spora szansa, że kultowa gra z 1994 roku zawita w nowej wersji również na PlayStation 4. Chcielibyście?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet