Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

Oculus Rift za darmo dla wspierających

Zaskakujący gest producenta gogli rozszerzonej rzeczywistości.

Firma Oculus VR, produkująca gogle Oculus Rift podała, że nagrodzi wszystkich, którzy wsparli projekt na Kickstarterze. Chodzi dokładnie o osoby wpłacające minimum 275 dolarów. Jest ich w sumie 6 955 i właśnie tyle egzemplarzy sprzętu zostanie rozdanych za darmo (wcześniej te same osoby w ramach akcji na Kickstarterze otrzymały prototyp).

Już jutro mamy poznać oficjalną cenę gogli Oculus Rift. Ciekawe czy sprzęt ten zdobęcie swoich zwolenników. Jak sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się