Nowy Tomb Raider oficjalnie. Od ujawnienia do premiery nie minie dużo czasu

Square Enix w końcu puszcza parę z ust.

Shadow of the Tomb Raider to prawdopodobnie nazwa kolejnej części gry z piękną panną Croft, która najpierw została ujawniona przypadkowo w metrze, a następnie – również nieumyślnie – przez agencję kreatywną TakeOff z Los Angeles, która zajmuje się na co dzień produkcją trailerów czy stron internetowych. O tych przypadkach poczytacie więcej w tym miejscu, a teraz krótka, lecz w końcu oficjalna informacja od Square Enix.

Wydawca wydaje poprzez serwis Twitter komunikat, w którym nie potwierdza co prawda, że nowa część gry to Shadow of the Tomb Raider, lecz jasno informuje, że kolejna część powstaje. Konkrety mają zostać ujawnione w przyszłym roku podczas ważnego wydarzenia. Możliwe, że mowa tutaj o targach E3 i jeśli tak, to nowa odsłona serii Tomb Raider może zadebiutować na rynku jesienią 2018 roku.

Skąd takie przypuszczenia? Square Enix wspomina w komunikacie, że nie minie zbyt wiele czasu od chwili oficjalnej zapowiedzi do czasu, gdy będzie można zagrać w nowy tytuł. Poniżej treść komunikatu. Czekamy na kolejne wieści!

Tomb Raider

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.