Nowy Need for Speed otrzyma jakiś podtytuł? Twórcy odpowiadają

W zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć pierwszy teaser oraz screeny z nadchodzącego NfS. Od tego czasu fani zalewają deweloperów kolejnymi pytaniami.

Jak wiemy, nowy Need for Speed powstaje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Gra zostanie wydana jesienią tego roku.


Fani serii zaczęli się zastanawiać, czy wyścigi rzeczywiście będą się nazywać po prostu Need for Speed i nie otrzymają żadnego podtytułu. Niektórzy bowiem twierdzą, że podtytuł istnieje, tyle, że zostanie ujawniony podczas czerwcowych targów E3. Twórcy zaznaczyli jednak na Twitterze, że nic takiego nie będzie miało miejsca, a pełny tytuł nadchodzącej gry to Need for Speed i kropka.

Posiadacze starszych konsol czują się oczywiście zawiedzeni faktem, że nowa część serii ominie ich platformy. Deweloperzy tłumaczą, że nie zapomnieli o istnieniu PlayStation 3 oraz Xboksa 360, lecz prawda jest taka, że chcą stworzyć najlepszą odsłonę, a do tego potrzebne są ekstra konie mechaniczne.

Dodatkowa moc może być rzeczywiście niezbędna, ponieważ nowy Need for Speed ma działać dokładnie na tej samej wersji silnika Frostbite, która zasili Star Wars: Battlefront.

Więcej informacji o grze usłyszymy podczas targów E3 oraz w kolejnych tygodniach po imprezie. Kto nie może się doczekać?

Tylko Need for Speed!
Tylko Need for Speed!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

90 Shares
Share90
+1
Tweet