Nowy Need for Speed nadjeżdża. Premiera w 2019 roku

Electronic Arts szykuje już nową odsłonę wyścigowej serii Need for Speed. Gra pojawi się jeszcze w tym roku.

Electronic Arts przedstawiło podczas spotkania z inwestorami raport finansowy za miniony, trzeci kwartał bieżącego roku fiskalnego. Niestety, pokazane liczby nie są zadowalające dla firmy jeśli chodzi o zyski ze sprzedaży gier. Są one poniżej oczekiwań Elektroników. Jak będzie w tym roku? Już niedługo na komputerach oraz konsolach pojawi się Anthem, a przed nami jeszcze kilka innych dużych produkcji, jak kolejna FIFA czy…

Nowy Need for Speed i Plants vs Zombies

Electronic Arts ujawnia, że do końca roku siądziemy za kierownicą szybkich samochodów w nowym NfS. Póki co, jakiekolwiek szczegóły odnośnie wyścigów są utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Liczymy na to, że impreza EA Play 2019 przyniesie ze sobą oficjalna zapowiedź gry. Ponadto najbliższe miesiące przyniosą ze sobą kolejne spotkanie z marką Plants vs. Zombies, a oprócz tego zagramy w ujawnione już wcześniej Star Wars Jedi: Fallen Order.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wypadnie nowy Need for Speed 2019. Ostatnia odsłona – z podtytułem Payback – została przyjęta przez graczy z mieszanymi odczuciami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.