Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy bohater dostrzeżony na planie zdjęciowym Stranger Things 4

Fani zastanawiają się jaką rolę odegra tajemnicza postać w serialu Stranger Things 4.

Patrząc na załączone poniżej zdjęcie możemy, wywnioskować, że pracuje w tym miejscu z kasetami video co Steve. Jego wygląd zaś sugeruje, że mamy do czynienia z przedstawicielem subkultury punków. Fakt, że przebywa on w towarzystwie Harringtona, może sugerować, że łączy ich bliższa relacja.

Co więcej miłośnicy uniwersum odkryli, w jakim roku rozgrywać się będzie akcja czwartego sezonu. Udało się to wywnioskować na podstawie plakatów filmowych. Mowa o produkcji The Man with One Red Shoe, w której zagrał Tom Hanks oraz o tytule Teen Wolf. Obie pozycje debiutowały w 1986 roku.

Jeśli lubicie komiksy, to nie powinniście przegapić zeszytu wydawnictwa Dark Horse Comics, zatytułowanego Stranger Things Halloween Special. Fabuła przedstawiona w historii rysunkowej, rozgrywa się na sześć dni przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. Niestety nic nie wiadomo na temat polskiej edycji komiksu.

2113F347-1070-4DB3-9AC4-3285F3027403.jpeg

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%