Nowości na PS4. Sony pokazuje filmik z najciekawszymi premierami

Obecny tydzień obfituje w ciekawe premiery gier na PS4, a brytyjska ekipa PlayStation pokazuje wideo z tytułami, które warte są szczególnej uwagi.

W tym tygodniu z pewnością nie możemy narzekać na brak dużych premier. Poniższy filmik zestawia te najciekawsze.

Na pierwszy rzut idzie F1 2019 od Codemasters, czyli kolejna odsłona wyścigowej serii z bolidami F1. Następnie mamy spojrzenie na Judgment, czyli ekskluzywną grę na PlayStation 4 od twórców serii Yakuza. Z pewnością nie jest to tytuł dla każdego, lecz kto lubi japońskie klimaty, powinien zerknąć na tę produkcję. Zdecydowanie więcej osób może zainteresować kolejna nowość – The Sinking City, którą bardzo wysoko oceniliśmy w naszej recenzji.

Najbliższe dni przyniosą ze sobą Final Fantasy XIV: Shadowbringers. To trzecie rozszerzenie do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, które wprowadzi nowe klasy postaci, kolejną grywalną rasę, a także lokacje, misje i rajdy.

Brytyjczycy zwracają również uwagę na pojawienie się w PlayStation Store wersji demo gry Melbits World. To urocza kooperacyjna gra platformowa, w której rozwiązujesz zagadki dzięki poczuciu rytmu i koordynacji. 

Na końcu filmiku wspomniano natomiast o najciekawszych promocjach, jakie obecnie trwają w PS Store. Przypominamy, że Sony przeceniło ponad 450 tytułówpełną listę z cenami publikowaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: