Nowe szczegóły dotyczące sterowania w DriveClub

Do premiery ekskluzywnych wyścigów na PlayStation 4 zostało półtora miesiąca.

Dyrektor gry Paul Rustchynsky podkreślił na Twitterze, że ze względu na całkowicie dynamiczny system nieba w DriveClub praktycznie niemożliwym jest, by odtworzyć te same warunki oświetlenia trasy w kolejnych przejazdach.


Jedynym sposobem na taki cud będzie challenge system. Każdy wyścig, jaki rozegramy w tym trybie, będzie automatycznie nagrywany. Będziemy mogli wysłać go znajomym jako wyzwanie, by sprawdzili się w takich samych warunkach.

Rustchynsky wspomniał również – o czym pisze serwis DualShockers – że odpalając DriveClub poczujemy dosyć mocne wstrząsy na naszym padzie DualShock 4. Jeśli domyślne ustawienia będą jednak dla nas za słabe, intensywność wstrząsów zwiększymy w opcjach gry.

Producent gry wspomniał również, że DriveClub nie obsługuje prostych skrzyń biegów H-shifter, co w sumie nie powinno być zaskoczeniem biorąc pod uwagę fakt, że w grze zobaczymy sporo super-samochodów, które mają więcej biegów niż stosuje się we wspomnianych H-shifter.

Przypominamy, że data premiery DriveClub w Polsce już 8 października, oczywiście tylko na PS4. Po wcześniejsze ciekawostki, informacje i filmiki z gry zapraszamy tutaj.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet