Nowe screeny z gry Batman: Arkham Knight robią świetne wrażenie

0 komentarzy

Miejmy nadzieje, że tytuł będzie prezentował jakość oprawy wizualnej zgodnej z tym co widzimy na obrazkach.

Sporo się bowiem ostatnio mówi o retuszowaniu materiałów prezentujących głośne hity, za przykład może posłużyć Dark Souls II bądź Watch Dogs. Najnowsze screeny prezentują m.in. komisarza Gordona a także wieżę zegarowa, przywodzącą na myśl Big Bena. Jednak najbardziej interesujący wydaje się być wygląd naszego głównego antagonisty Arkham Kinghta, występującego na jednym ze zdjęć z bronią palną.

Ważnym aspektem gry ma być poruszanie się po mieście Batmobilem, który będzie wyposażony w rakiety. Wykorzystamy również katapultę znajdującą się w jego wnętrzu, w celu spektakularnego wzbicia się w powietrze, by szybując dostać się w określone miejsce. Bruce Wayne zyska nowe kombosy, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią przebieg pojedynków.

Nie zabraknie także gadżetów, wszystkie rodzaju sprzętu wykorzystywane przez Bruce’a Wayne’a w poprzednich odsłonach, pojawią się także w kontynuacji. Premiera gry RockSteady Studios została ustalona na 14 października 2014 roku, tytuł ukaże się na: PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

 

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się