Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Wśród nich polska produkcja

nowe gry PS4 i PS5 - Shadow Warrior 3
PS4 PS5

Nowy tydzień oznacza dla graczy PlayStation każdorazowo kolejne nowe gry możliwe do ogrania na konsolach PS4 i PS5. Zobaczmy wspólnie, co takiego debiutuje w nadchodzących dniach na platformie „niebieskich”.

ELEX II (PS5, PS4 – 1 marca) – kontynuacja gry ELEX, która przy premierze może i nie skradła serc recenzentów, aczkolwiek z pewnością zrobiła to z sercami graczy. Warto wiedzieć, że w produkcji uświadczycie następstwa fabuły z pierwszej części, dlatego warto najpierw ograć „jedynkę”.

FAR: Changing Tides (PS5, PS4 – 1 marca) – gra przygodowa opowiadająca o losie chłopca, który wyrusza swoim statkiem w celu odnalezieniu nowego domu. Nie brakuje tu łamigłówek platformowych, a całość została okraszona malowniczą grafiką 2,5D.

Shadow Warrior 3 (PS4 – 1 marca) – kolejna odsłona dynamicznego shootera z widokiem z pierwszej osoby, która wpisuje się swoją rozgrywką w klimat DOOM-a i Serious Sama czy innych arcade’owych FPS-ów. Warto wiedzieć, że jest to gra polskiego studia Flying Wild Hog, więc jeśli lubicie wspierać polski game dev, tym bardziej warto zainteresować się tym tytułem.

Babylon’s Fall (PS5, PS4 – 3 marca) – sieciowe RPG Fantasy, które skupia się na czyszczeniu lochów samemu lub wraz ze znajomymi. Produkcja charakteryzuje się bogatym wachlarzem umiejętności, dlatego gracze lubujący się w eksperymentowaniu mechanikami powinni znaleźć tu coś dla siebie. Jest to kolejny tytuł Platinum Games, które znane jest m.in. z takich gier jak NieR: Automata.

Gran Turismo 7 (PS5, PS4 – 4 marca) – długo wyczekiwana kontynuacja cyklu gier wyścigowych. Nowe i stare trasy, a także wiele kojarzonych marek samochodów to tylko część powodów, by zainteresować się produkcją. Ta w wersji na PS5 wykorzystuje na wiele sposobów next-genowe możliwości sprzętu, takie jak RT w trybie Scapes oraz haptyczne wibracje czy adaptacyjne spusty pada DualSense.

Warto również zainteresować się tym, jakie nowe gry pojawią się w najbliższych dniach również na pozostałych platformach. Link do tekstu z omówieniem ich znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie