Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Horizon Forbidden West, nowa gra Square Enix oraz paranormalne śledztwa

Horizon Forbidden West - logo PlayStation - nowe gry
PS4 PS5

Luty z pewnością jest nasycony ciekawymi premierami. Przyjrzyjmy się wspólnie raz jeszcze debiutom w PS Store. Tak prezentują się nowe gry na PS4 i PS5, które w nadchodzących dniach trafią w ręce graczy.

Heart of the Woods (PS4 – 14 lutego) – visual novelka osadzona w świecie fantasy, w której pojawiają się wątki yuri. To historia o paranormalnych śledztwach i starożytnych tajemnicach, gdzie ważną rolę gra miłość poza życiem i śmiercią.

Dynasty Warriors 9: Empires (PS5, PS4 – 15 lutego) – wyczekiwane wydanie kontynuacji serii symulatorów w końcu trafi do sklepu PlayStation. Produkcja pozwala podbijać inne narody, prezentując przy tym emocjonujące walki między jednostkami wszystkich stron.

Voice of Cards: The Forsaken Maiden (PS4 – 17 lutego) – druga część cyklu RPG od Square Enix, w którym pierwsze skrzypce grają karty. Główny bohater chce ocalić archipelag będący jego domem przed zbliżającą się katastrofą. Każda akcja w grze odbywa się przy pomocy wymienionych kart, co oznacza, że strategiczne podejście jest tu niezwykle ważne.

King of Fighters XV (PS5, PS4 – 17 lutego) – piętnasta odsłona serii bijatyk spod szyldu takiego giganta jak SNK. Jeśli lubujecie się w fighterach, gdzie nie brakuje wielu postaci i najróżniejszych zestawów combosów, to będziecie w przysłowiowym „domu”.

Horizon Forbidden West (PS5, PS4 – 18 lutego) – wisienką na torcie jest druga część przygód Aloy, która tym razem zmierza na Zakazany Zachód. Bohaterka spróbuje zmierzyć się z kolejnymi zagrożeniami, by spróbować rozwiązać zagadkę tajemniczej plagi.

Nowe gry tego tygodnia, które pojawią się także na pozostałych platformach, znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie