Nowe gry tego tygodnia na PS4 i PS5. Darmowy kolorowy hit, kosmiczna przygoda i przerażający horror

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia, wśród nich darmowy hit
Newsy PS4 PS5

Jak co tydzień powracamy z zestawieniem premier gier na PS4 i PS5. Nowe gry zapowiadają się teraz dość ciekawie, szczególnie jeżeli interesują Was darmowe pozycje.

Wśród najnowszych pozycji nie zabrakło wielkich hitów, a szczególnie – jednego. Fall Guys: Ultimate Knockout już jutro (21 czerwca) przechodzi na model free-to-play i debiutuje na obecnej generacji. Oprócz tego znalazło się parę ciekawych pozycji dla fanów klasyki, science-fiction oraz horrorów.

Nowe gry tego tygodnia

Fall Guys: Ultimate Knockout (PS5 – 21 czerwca) – chyba wszyscy kojarzą tę kolorową pozycję sprzed dwóch lat. Już w momencie swojego debiutu okazała się ona olbrzymim hitem, podbijając serca graczy i widzów streamów. To chyba najbardziej radosne battle royale, jakie się ukazało, ale stawiające w swoim centrum właśnie zmagania między graczami. Cel jeden jeden – zwycięstwo. Przeciwników aż 60, a w roli każdego z nich znajdziemy żywych graczy. To trochę takie Squid Game tylko znacznie bardziej… estetyczne.

Deliver Us the Moon (PS5, PS4 – 23 czerwca) – Produkcja studia KeokeN początkowo zadebiutowała w 2019 roku i od razu podbiła serca krytyków. To stawiająca na autorską fabułę gra przygodowa ukazana z perspektywy FPP lub TPP, do wyboru. Jako astronauta musimy zbadać otwarty teren Księżyca i ujawnić spisek, który wywróci do góry nogami eksplorację kosmosu. Gra zawiera w sobie pewne elementy survivalu, ale służą raczej jako dodatek niż główne danie.

MADiSON (PS4, PS5 – 24 czerwca) – teraz coś dla miłośników horrorów. Pierwszoosobowy horror psychologiczny stawia nas w roli fotografa, którego głównym zadaniem jest łączenie świata ludzi z zaświatami. Gra stawia przede wszystkim na eksplorację i poznawanie historii wielu postaci, które składają się na główny wątek fabularny. Mamy tu trochę P.T., trochę Visage, a na pewno sporo grozy.

Oprócz wyżej wymienionych w tym tygodniu pojawią się następujące nowe gry na PS4 oraz PS5:

  • Shadowrun Trilogy (PS5, PS4) – 21 czerwca
  • Firegirl: Hack 'n Splash Rescue DX (PS5, PS4) – 22 czerwca
  • Sonic Origins (PS5, PS4) – 23 czerwca
  • AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative (PS4) – 24 czerwca
  • Capcom Fighting Collection (PS4) – 24 czerwca
  • Pocky & Rocky Reshrined (PS4) – 24 czerwca

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie