Nowe gry na PS4 i PS5 w tym tygodniu. Filmowy horror, klasyczna strategia i 4 inne produkcje

Nowe gry PS4 i PS5. Kolejne tytuły na konsole od Sony
Newsy PS4 PS5

Jak co tydzień przedstawiamy nowe gry, które doczekają się wreszcie swoich premier na konsolach PS4 oraz PS5.

SpellForce 3 Reforced (PS5 – 7 czerwca) – oryginalne połączenie gry RTS i RPG. To już trzecia odsłona serii zapoczątkowanej blisko 20 lat temu. Tym razem cofniemy się nieco w czasie, około 500 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części. Dzięki temu będziemy mogli prześledzić, jak doszło do wydarzeń pamiętanych z Zakonu Świtu. Tytuł będzie dostępny zarówno w edycji standardowej, jak i premium – wzbogaconej o dodatki.

Square Keeper (PS5 – 9 czerwca) – nietypowa karcianka osadzona w lochach. Każdy ruch może tu mieć znaczenie. Umiejętności analityczne bardzo tu się przydadzą – w przeciwnym razie możecie polec na którejś z zastawionych pułapek. Na szczęście do dyspozycji macie wybór broni, z których każda sprawdzi się w walce z kolejnymi przeciwnikami napotykanymi na planszy.

The Quarry (PS4, PS5 – 10 czerwca) – na zdecydowanie największy hit będziemy musieli zaczekać niestety aż do piątku, lecz z pewnością będzie warto. Tytuł od twórców The Dark Pictures Anthology straszy jeszcze przed premierą, m.in. możliwą… liczbą zakończeń. Tych ma być aż 186, co zapewne może wykończyć nawet najwytrwalszych graczy.

Oprócz trzech powyższych produkcji w tym tygodniu zadebiutują również następujące nowe gry na PS4 i PS5:

  • Noel the Mortal Fate (PS4, PS5 – 8 czerwca)
  • Arcade Archives Motos (PS4, PS5 – 9 czerwca)
  • Metal Max Xeno Reborn (PS4, PS5 – 10 czerwca)

Nowe gry nadchodzą w tym tygodniu oczywiście nie tylko na PS4 i PS5. Kilka tytułów pojawi się również na innych platformach, a najciekawsze z nich zostały już opisane na naszych łamach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie