Nowe gry na PS4 i PS5 w tym tygodniu. Next-genowy SnowRunner, surrealistyczna przygodówka i odświeżona kolekcja klasyki

nowe gry na PS4 i PS5 - next-genowy SnowRunner
Newsy PS4 PS5

Jak co tydzień zrobiliśmy już przegląd najważniejszych premier tego tygodnia. Pora przyjrzeć się temu, jakie nowe gry są przeznaczone ściśle na PS4 i PS5.

SnowRunner (PS5 – 31 maja) – tego tytułu przedstawiać raczej nie trzeba. Już jutro posiadacze tytułu będą mogli skorzystać z darmowej aktualizacji gry do wersji next-genowej. Warto wypróbować choćby dla wrażeń, jakie zapewni pad DualSense – w tym przypadku poczujecie wszystkie wyboje i nierówności na zaśnieżonej drodze.

Silt (PS4, PS5 – 1 czerwca) – surrealistyczna przygodówka oparta na łamigłówkach i okraszona piękną grafiką. Akcja dzieje się tu pod wodą, a w tej, jak wiadomo, mogą się czaić dziwne stworzenia. Na szczęście nie są zagrożeniem – wręcz przeciwnie; ich zadaniem jest pomagać graczom w rozwiązywaniu kolejnych zagadek i przemieszczaniu się w głąb tajemniczej otchłani.

Wonder Boy Collection (PS4, PS5 – 3 czerwca) – kolekcja czterech platformówek doskonale znanych fanom klasycznych gier. Po raz kolejny będziemy musieli stanąć tu oko w oko z grożącym całej krainie niebezpieczeństwem. W jego wyeliminowaniu pomogą różne postaci z gry – a zatem miecze w dłoń, bo Wonder Boy raz jeszcze potrzebuje naszej pomocy.

Oprócz tego w tym tygodniu pojawią się następujące nowe gry na PS4 oraz PS5:

  • Behind the Frame: The Finest Scenery (PS4, PS5 – 2 czerwca)
  • Gigapocalypse (PS4, PS5 – 2 czerwca)
  • Gravitar Recharged (PS4, PS5 – 2 czerwca)
  • Souldiers (PS5 – 2 czerwca)
  • Surface Rush (PS4, PS5 – 2 czerwca)
  • Super Perils of Baking (PS4, PS5 – 3 czerwca)

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie