Nowe Call of Duty doczekało się pierwszego teasera

Prawdopodobnie tytuł otrzyma nazwę Infinite Warfare.

Activision przedstawia pierwszy materiał zwiastujący najnowszą część Call of Duty. Widzimy na nim żołnierza grupy Settlement Defence Front, który nie przebierając w słowach informuje, co zamierza z nami zrobić przy najbliższym spotkaniu. Teaser pokazuje również znaną maskę, którą po pierwsze nosiła postać z Modern Warfare, a później mogliśmy ją zobaczyć w Call of Duty: Ghosts.

Poza filmikiem nie wiemy o nowym CoD praktycznie nic, jeśli chodzi o oficjalne wieści. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak całkiem sporo. Według przecieków nadchodząca gra to Call of Duty: Infinite Warfare, która zadebiutuje – przynajmniej w wersji Legacy – dokładnie 4 listopada tego roku. Po okładce gry, która przedostała się do sieci, można przypuszczać, że akcja produkcji przeniesie nas w daleką przyszłość.

Kolejnym smaczkiem, jeśli chodzi o CoD, jest szykowana trylogia Modern Warfare w odświeżonej formie. Zatem nie tylko nowa część w tym roku nas zaszczyci, lecz możemy do tego dostać również trzy kotlety z dawnych lat. Zadowoleni?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.