Call of Duty: Infinite Warfare – data premiery i remaster w pakiecie?

Do sieci przedostała się okładka gry, która zdradza ciekawe informacje.

Wczoraj po raz pierwszy usłyszeliśmy o Call of Duty: Infinite Warfare, a dzisiaj mamy dla Was kolejne wieści, lecz nadal nieoficjalne.


W sieci pojawił się przeciek z okładką Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, taka wersja gry ma zawierać remaster Call of Duty 4: Modern Warfare, które zostało wydane w 2007 roku. Na rzekomej okładce widnieje również data premiery tytułu – 4 listopada 2016 roku.

Jeśli przyjrzycie się szczegółom, możecie dojrzeć w dłoni postaci coś, co przypomina futurystyczny hełm. Czyżby zatem nowe CoD przeniosło nas w daleką przyszłość, o czym zresztą mówił już jeden z branżowych insider’ów twierdząc, że doświadczymy walki w kosmosie oraz pełnego science fiction? Bardzo możliwe.

Ciekawe, czy nowy przeciek okaże się prawdziwy. Póki co traktujcie go z pewnym dystansem…

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • XxxX :)

    Hmm ciekawe, lecz mnie się bardziej wydaje, że będzie to kontynuacja Modern Warfare z nowym tytułem. Czemu tak sądzę ? Jeśli tak ma wyglądać okładka to bardzo jest podobna do okładki z COD MW 2, jest piach ( tak mi się wydaje ), jest żołnierz też podobnie ustawiony jak w MW 2, trzyma broń bardzo podobnie. Ale to tylko moje zdanie. Nawet jeśli gra będzie osadzona w przyszłości to i tak zagram ze względu na fabułę bo COD zawsze miał doskonałą fabułę no może poza Ghost. Ale tak jak mówię jak dla mnie kontynuacja Call of Duty Modern Warfare jakieś 50 lat po MW3 ale zawsze kontynuacja 🙂

  • chomik3109

    plox 🙂

45 Shares
Share45
+1
Tweet