Activision niezbyt przyzwoicie sugeruje, że będzie remaster Call of Duty 4: Modern Warfare

Choć z drugiej strony aż prosiło się o taką odpowiedź.

Przedwczoraj świat obiegła rzekoma okładka nowej odsłony Call of Duty, która ponoć ma nosić nazwę Infinite Warfare. Co ciekawe, w specjalnym wydaniu takiej gry mielibyśmy znaleźć remaster Call of Duty 4: Modern Warfare. Następnie pojawił się przeciek, według którego nie tylko pierwsza część Modern Warfare ma zostać odświeżona, lecz cała trylogia!


Czy gracze przełkną takie kotlety? Niektórzy z chęcią, inni nie bardzo. Jeden z fanów serii CoD napisał na Twitterze, że jeśli kiedykolwiek usłyszy słowa “Call of Duty 4 PS4 remaster”, to dosłownie puści klocka [red. żeby nie pisać dosadniej] z podniecenia. Taki wpis został opublikowany pod koniec 2014 roku, więc prawie prehistoria. Niespodziewanie odpowiada na niego teraz oficjalny profil CoD na Twitterze, publikując emotkę spodni oraz… no właśnie.

Czyżby była to mała sugestia dla autora pierwszego wpisu, że może już spełniać swoją obietnicę, ponieważ będzie remaster Call of Duty 4: Modern Warfare? Z całą pewnością możemy to tak odczytać, choć trzeba przyznać, że sposób na przekazanie informacji jest naprawdę nietypowy.

Oczywiście nie jest to oficjalne potwierdzenie, choć wygląda na to, że rzeczywiście zjemy kolejne kotlety z CoD. Obyśmy nie dostali po nich niestrawności, lądując na… ehhh te skojarzenia.

CoD
CoD

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

71 Shares
Share71
+1
Tweet