Nowa odsłona Fatal Frame zapowiedziana. Data premiery, pierwszy trailer, galeria!

Tecmo Koei dotrzymało obietnicy i w końcu możemy zobaczyć, jak prezentuje się kolejna część ich osławionego horroru, w którym jedyną bronią jest aparat fotograficzny.

Dzisiaj rano podczas specjalnego pokazu w Japonii ujawniono tytuł Fatal Frame: The Black Haired Shrine Maiden. Gra będzie wydana jedynie na Nintendo Wii U (tutaj zobaczysz, jak wyglądała poprzednia odsłona na Wii).


Zaprezentowany trailer został oparty na silniku gry. Możemy więc przekonać się już dzisiaj, jaki poziom nowe Fatal Frame prezentuje. Pod koniec filmiku widzimy datę 27 września 2014 roku, co oznacza, że tytuł wyląduje na rynku jeszcze w tym roku. Jest to zapewne data premiery dla Japonii. Nie wiadomo jeszcze, kiedy gra wyjdzie poza jej granice i pojawi się w Europie.

Co ciekawe, odświeżona marka horroru ma straszyć nie tylko na Wii U, lecz również w kinach. Pod koniec września w kraju Kwitnącej Wiśni zostanie wypuszczony bowiem film fabularny Fatal Frame (tytuł roboczy). Jego zapowiedź oraz trailer gry zamieszczamy poniżej. Na dokładkę serwujemy pierwsze screeny z Wii U.

Fatal Frame: The Black Haired Shrine Maiden – zwiastun

Fatal Frame – zapowiedź filmu

Fatal Frame: The Black Haired Shrine Maiden – galeria

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet