Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowa moc w Destiny 2: Poza Światłem. Zobaczcie jak działa staza

Bungie prezentuje stazę i nowe podklasy w Destiny 2 – Władcę cieni, Widmo i Behemota.


W tym tygodniu Bungie umożliwiło nam przyjrzenie się stazie – nowej mocy żywiołów, która pojawi się w Destiny 2: Poza Światłem.

Ujarzmiając Ciemność, Strażnicy mogą wyzwolić moc stazy i kontrolować walkę posługując się nowymi zdolnościami, takimi jak chwytanie wrogów i rozbijanie ich na kawałki w miejscu, w którym się znajdują.

Strażnicy posługujący się stazą przyjmą nowe nazwy podklas, pasujące do Ciemności:

  • Czarownicy staną się Władcami cieni, ujarzmiając moc Ciemności do poprowadzenia bitwy po ich myśli.
  • Łowcy staną się Widmami, uderzając mocno i szybko.
  • Tytani zostaną Behemotami i będą kontrolować walkę, przejmując władzę nad obszarem.

Dodatek Destiny 2: Poza Światłem zadebiutuje 22 września 2020 roku. W DLC Strażnicy poznają odmieniony wszechświat z nowym miejscem docelowym, nowymi przygodami i nowymi mocami do odkrycia.

  • Odkryj Europę: W Poza Światłem Strażnicy odwiedzą nowe miejsce docelowe: zamarznięty księżyc Jowisza – Europę. Staw czoła bezlitosnym, lodowatym obszarom, przedostań się do obiektu BrayTech ze Złotego Wieku i odkryj spoczywające pod pradawnym lodem tajemnice.
  • Zawładnij Ciemnością: Wraz z nowym zagrożeniem, pojawia się tajemnicza moc – staza. Wywodząca się z Ciemności nowa moc żywiołów, podobnie jak moc elektryczna, słoneczna i próżniowa, pozwoli Strażnikom na korzystanie ze spektakularnych superzdolności i zdominowanie pola bitwy. Tytani, Czarownicy oraz Łowcy, każdy będzie posługiwał się stazą w inny sposób. Szczegóły dotyczące stazy zostaną podane pod koniec lata.
  • Nowy najazd: Pod zamarzniętą tundrą Europy leży Krypta z Głębokiego Kamienia. Przez wieki pozostawała uśpiona. Strażnicy sprawdzą swoje umiejętności oraz to, jak radzą sobie z pracą w zespole w nowym sześcioosobowym najeździe, w którym czekają wspaniałe nagrody.
  • Powrót Eramis: Podzielone Rody Upadłych zjednoczyły się pod sztandarem Upadłej Kell Ciemności Eramis i stworzyły nowe imperium na Europie. Opuszczona przez Wędrowca i Światło Eramis wyrusza w podróż ku Ciemność i na konfrontację ze Strażnikami.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%