Nowa gra za darmo, trochę jak Rocket League. Dzisiaj premiera na PS5, PC i Xbox Series

Metaball-gra-za-darmo
Gry za darmo Newsy PC PS5 Xbox Series

Posiadacze konsol PS5 i Xbox Series oraz PC-towcy mogą pobierać kolejny tytuł free-to-play. Dzisiaj swoją premierę ma kolejna gra za darmo, która wcześniej była dostępna w ramach otwartej bety.

Po kilku miesiącach otwartej bety, na konsolach obecnej generacji oraz komputerach PC debiutuje ostateczna wersja gry, która od razu kojarzy się z Rocket League. I choć nie mamy tutaj samochodów “kopiących gałę”, to piłka jest w grze, tyle że popychana przez bohaterów na futurystycznych deskorolkach. Sam styl graficzny również jest podobny do wspomnianej produkcji studia Psyonix, czyli jest bajkowo, prosto i efektownie. Cóż to za nowa gra za darmo i gdzie ją pobrać? Oto szczegóły.

Metaball – nowa gra za darmo do pobrania

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w bezpłatną grę Metaball, poniżej znajdziecie linki do PS Store, Xbox Store oraz Steam. Od razu mówimy, że nie jest to wielki hit, jeśli popatrzyć na oceny wystawiane przez graczy biorących udział w becie. Lecz musimy mieć oczywiście na uwadze, że był to okres testowy, podczas którego deweloperzy zbierali opinie i poprawiali błędy. Oby teraz było tylko lepiej.

Metaball to nowa darmowa gra akcji, w której bierzemy udział w sportowej rywalizacji PvP. Ruszamy z naszą drużyną na boisko, śmigając na futurystycznej deskorolce. Naszym celem jest wygranie meczu, a to osiągniemy zdobywając punkty za przerzucenie piłki przez obręcz przeciwników. Zasady zatem proste, ale czego oczekiwać od tego typu produkcji? Jak można się domyślić, podczas zabawy zbieramy walutę i punkty rankingowe, aby odblokować jeszcze lepszy sprzęt i inne przedmioty.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie