Nowa gra w PS Plus potrafi uzależnić. Recenzje i opinie, czy warto pobrać

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus na kwiecień to m.in. sieciowa strzelanka od studia, które niegdyś powołało do życia Dead By Daylight. Ich nowa gra ma ogromny potencjał, by stać się hitem. Teraz nim nie jest.

Pierwsze recenzje Meet Your Maker wypadły dosyć pozytywnie. Gra pojawiła się w dniu swojej premiery w ofercie PS Plus kwiecień 2023. Każdy posiadacz abonamentu Essential może pobrać sobie tytuł na PS5 lub PlayStation 4. A jeśli kończy się Tobie abonament i chcesz go przedłużyć, łap link do niezłej promocji (oszczędzasz 44 zł w porównaniu do ceny z PS Store):

Recenzje Meet Your Maker, gry z PS Plus

Serwis Metacritic zebrał dopiero kilka recenzji Meet Your Maker. Po przeczytaniu wszystkich widać, że mniej więcej opinie o grze się pokrywają. Wynika z nich, że tytuł ma świetny pomysł, ale póki co, jest on nie do końca wykorzystany. Średnia z wszystkich recenzji to 74/100.

Ogromnym plusem Meet Your Maker jest przystępne sterowanie, duże możliwości tworzenia własnych poziomów i “zabójcza” koncepcja na samą rozgrywkę.

Wśród minusów prym wiedzie stwierdzenie, że po kilkudziesięciu godzinach z grą robi się po prostu… nudno. Niektórzy recenzenci twierdzą, że brakuje tutaj głębi, a system progresji i wbijania kolejnych poziomów doświadczenia jest nieciekawy. Tak, jakbyśmy stawali się lepsi dla samego stania się lepszym, ponoć nie czujemy się nagradzani za wysiłek włożony w długie siedzenie przy ekranie. Jednak start gry jest oceniany jako “bardzo solidny i obiecujący”.

Zatem za kilka miesięcy Meet Your Maker ma szansę okazać się hitem. Gra ma ogromny potencjał, by zostać “żywą” na długi czas. Zdecydowanie warto pobrać ten tytuł z PS Plus i dać mu szansę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie