No Man's Sky - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wieloletnia wędrówka No Man’s Sky doceniona przez graczy. Twórcy zasłużyli na brawa

Stały rozwój i naprawa No Man’s Sky przyniosły oczekiwane efekty. Gracze chętnie angażują się w rozgrywkę, a deweloperzy nie hamują dalszego wspierania gry.

Hello Games może teraz pochwalić się ogromnym dla siebie osiągnięciem. Po pięciu latach od premiery, NMS przebiło upragniony próg ocen, który pozwala przyszyć grze łatkę tytułu posiadającego „w większości pozytywne” recenzje na platformie Steam. Aby to osiągnąć, gra musi posiadać przynajmniej 70% pozytywnych ocen.

Karta produktu Steam No Man's Sky

Biorąc pod uwagę okropnie nieudany start gry, to spore osiągnięcie. Deweloperzy przez cały czas rozwijali No Man’s Sky i nawet niedawno otrzymało ono ogromny, darmowy dodatek. Jakby tego było mało, w międzyczasie otrzymaliśmy nawet wersję na konsole nowej generacji.

Postawa Hello Games jest według mnie godna podziwu. Studio nie porzuciło swojego potencjalnie skazanego na straty projektu i postanowiło dostarczyć taką grę, jaką obiecywano przed premierą. Jak już wprowadzono zapowiadane wcześniej funkcje, postanowiono dalej rozwijać ten twór. Jak widać, opłaciło się.

To jeszcze nie koniec historii NMS. Jestem przekonany, że Hello Games będzie dalej pracować nad grą i nawet jeśli zabierze się za nową, dużą produkcję, z pewnością wyciągnęło już wnioski ze swojej porażki z 2016 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się