Nintendo Switch OLED - grafika z polską flagą na konsoli

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

Znamy ceny Nintendo Switch OLED w polskich sklepach. Spodziewaliśmy się znacznie większych kwot

W polskich sklepach internetowych znajdziemy już na pierwsze oferty Nintendo Switch OLED. Okazuje się, że będzie zdecydowanie taniej, niż wcześniej myśleliśmy. Oczywiście konsola i tak jest droższa od swoich poprzedniczek.

Najtańszą jak dotąd propozycję odnaleźliśmy w sklepie POWERPLAY, gdzie za nową wersję Pstryka zapłacimy jedynie 1579 zł. Na wspomnianej stronie dostępne są obecnie warianty kolorystyczne czerwono-niebieski oraz biały. Nieco drożej znaleźliśmy OLED-y na Konsoleigry.pl, gdzie przyjdzie nam za te same zestawy zapłacić odpowiednio po 1639 zł. 10 zł więcej wydamy, jeżeli dokonamy zamówienia z Ultima.pl. Na Allegro nie brakuje też już pierwszych pre-orderów, tam jednak królują ceny pokroju 1699 zł. Mimo to, warto tam zajrzeć, ponieważ znaleźliśmy tam kilka zestawów z grami, które bez wątpienia przydadzą się na start obcowania z Nintendo Switch w wersji OLED.

Cóż, szczerze mówiąc, spodziewałem się zdecydowanie większych kwot pokroju nawet 1800 zł. Miło jest zaskoczyć się w ten sposób. Oczywiście cena i tak należy do sporych i dla przeciętnego Polaka taki wydatek może okazać się kilkoma miesiącami odkładania pieniędzy.

Jeżeli dalej zastanawiacie się nad zakupem nowej wersji Pstryczka, zachęcam do przeczytania mojego komentarza, w którym poruszam w mojej opinii w dosyć krytyczny sposób nowości tego modelu. Być może pomoże on Wam podjąć decyzję, a niekoniecznie musicie się zgodzić z moim zdaniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się