Nintendo Switch tanieje w Polsce. Sprawdźcie nowe ceny

Aktualizacja Nintendo Switch - konsola
Switch

Mamy dobre wieści dla graczy, którzy chcą zainwestować w konsolę Nintendo Switch. Sprzęt Big N tanieje w Polsce o całkiem niezłą sumkę.

Konsola pierwotnie kosztowała bez żadnych dodatków około 1489 złotych. Teraz, po obniżce, cena ta spadła zależnie od sklepu, w którym chcemy dokonać zakupów. W Media Expert, za Switcha musimy zapłacić około 1400 złotych. W X-Kom zapłacimy już tylko 1375 złotych. Media Markt plasuje się pomiędzy dwoma wspomnianymi sklepami i oferuje Switcha za 1379 złotych. Mowa więc o obniżce rzędu od kilkudziesięciu do ponad 100 złotych.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że obniżki dotyczą tylko wersji Nintendo Switch V2. Powodem zmian cen najpewniej jest fakt, że wkrótce debiutuje model Switch OLED, który jest droższy i oferuje parę bardziej i mniej ciekawych nowości. Nintendo obniża więc ceny podstawowego Switcha, aby wyrównać sytuację na rynku.

W zestawie z bazowym Switchem otrzymujemy konsolę, dwa kontrolery Joy-Con, dok dla konsoli i niezbędne okablowanie. Niektóre zestawy posiadają również specjalny „kontroler”, w który możemy wpiąć nasze Joy-Cony, aby grać na nim jak na zwykłym padzie. Droższe zestawy z grami również mogą wynieść nas taniej, aczkolwiek w przypadku chęci zakupu pakietu warto porównać interesujące nas oferty w różnych sklepach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie