Pokaz Nintendo Direct już dziś. Na czym skupi się transmisja?

Nintendo Direct na konsoli Switch
Switch

Dziś w nocy odbędzie się pierwsza w tym roku prezentacja Nintendo Direct. Big N pokaże zebranym graczom swoje nadchodzące na Switcha produkcje.

Pokaz wystartuje dziś, 9 lutego, o godzinie 23:00 czasu polskiego. Prezentacja wszystkich produkcji ma potrwać około 40 minut i w tym czasie zobaczymy zwiastuny i inne materiały z większych i mniejszych produkcji, które ukażą się na Nintendo Switch. Co ważne, dzisiejsze Nintendo Direct skupi się na tytułach, które zadebiutują w pierwszej połowie bieżącego roku.

Konferencję obejrzycie na platformie YouTube. Jeśli chcecie śledzić pokaz z nami, poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu obejrzycie transmisję kiedy tylko się rozpocznie.

Niestety Nintendo nie ujawniło, jakie tytuły zostaną pokazane w trakcie transmisji. Możemy się jednak spodziewać prezentacji chociażby Kirby and the Forgotten Land oraz gier niezależnych. W tym roku mają ukazać się także takie gry jak Bayonetta 3, Splatoon 3 i The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, jednak nie wiemy czy pojawią się one w trakcie pokazu.

Niedawno Nintendo pochwaliło się sprzedażą Switcha. Sprzęt przegonił już pod względem sprzedanych egzemplarzy szalenie popularne PlayStation 4 i Game Boy’a.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie