Nintendo urządza pokaz nowości. Zarezerwujcie aż 40 minut na obejrzenie transmisji

Nintendo Switch Lite - dziewczynka gra w Mario
Switch

Tradycji stało się zadość i również w tym roku Nintendo wystartuje w lutym ze swoim Directem. To seria specjalnych wydarzeń, podczas których Big N prezentuje nowości debiutujące na swoich konsolach i nie tylko.

Nintendo Direct odbędzie się jutro (9 lutego 2022 roku) o godzinie 23:00 czasu polskiego. Transmisję będzie można oglądać m.in. na YouTube, np. przy pomocy okna zamieszczonego poniżej. Uwaga – cały pokaz ma potrwać 40 minut, więc zarezerwujcie sobie sporo czasu przed ewentualnym pójściem spać. Znając firmę Japończyków, Direct może dostarczyć masę wrażeń, więc niektórzy rzeczywiście będą mogli mieć problemy z pójściem w objęcia Morfeusza.

Direct ma skupić się produkcjach, które zadebiutują w pierwszej połowie 2022 roku, natomiast powinny się pojawić także inne tytuły. W związku z tym spodziewajmy się np. Triangle Strategy, Kirby and the Forgotten Land oraz Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp. To właśnie te gry znajdują się w kalendarzu wydawniczym na Switcha, które mają zadebiutować we wspomnianym okresie.

Popularny leaker Zippo, który specjalizuje się w przeciekach dotyczących Nintendo, niedawno podzielił się informacjami odnośnie zbliżającego się Directa. Według niego kolejna odsłona Mario Kart ma zostać jutro zaprezentowana. Czy tak będzie? Można odliczać już w zasadzie godziny.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie