Niezwykle realne i prawdziwe samochody w GTA V. Który chcecie poprowadzić?

Wystarczy kilka modów i na ulicach Los Santos zaroi się od prawdziwych samochodów. W połączeniu z modyfikacją grafiki, może wyjść z tego prawdziwe cudo.

Rockstar nie wykupuje licencji na marki prawdziwych pojazdów, dlatego po wirtualnym mieście w GTA V jeżdżą ich odpowiedniki – bardziej lub mniej podobne do modeli, na których je wzorowano. Wystarczy oczywiście sięgnąć po mody, by przywołać do Los Santos takie potwory, jak choćby Lamborghini Aventador LP700-4, Ferrari F430, 1970 Dodge Challenger RT 440 czy Nissan 2000GT-R.


Jeśli dodamy do tego mod przybliżający grafikę do rzeczywistości, np. R☆hancer Photorealism Mod, otrzymamy nie tylko prawdziwe pojazdy z nazwy, lecz również z wyglądu.

Wówczas aż chce się usiąść za kierownicą takich potworów i wcisnąć gaz do dechy. Poniżej możecie zobaczyć screeny ze wspomnianymi samochodami (i nie tylko), które zostały potraktowane dodatkowo modem upiększającym. Obrazki opublikował na forum Reddit użytkownik o pseudonimie D_TOXX.

Kto chce zobaczyć w GTA V prawdziwe auta, niech zerknie na listę modów, na której znajduje się naprawdę sporo modeli.

Przypominamy również, że moderzy wciąż pracują nad coraz to nowszymi modami do GTA V, które mają zbliżyć wirtualny świat do tego, który widzimy za oknem. Wczoraj publikowaliśmy sporą galerię z takiego właśnie moda, który jeszcze nie został wydany, lecz wygląda obiecująco.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

254 Shares
Share254
+1
Tweet