kadr z filmu Nieśmiertelny (Highlander)

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Powstaje „Nieśmiertelny” z Henrym Cavillem. Ogłoszono, kiedy ruszą zdjęcia

„The Hollywood Reporter” ogłosił, że w przyszłym roku startują zdjęcia do nowej wersji filmu Nieśmiertelny. Główną rolę zagra Henry Cavill.

Reżyserią remake’u Nieśmiertelnego zajął się Chad Stahelski, obecnie kończący prace nad filmem John Wick 4. W jednej z wypowiedzi wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem Henry Cavill jest odpowiednim aktorem do roli tytułowego nieśmiertelnego, czyli Connora MacLeoda:

„Henry ma oczywiście odpowiednią budowę, ale to byłoby bez znaczenia, gdyby nie miał empatii postaci, która żyje od 500 lat, a ja potrzebowałem kogoś, kto ma obie te cechy. Historia postaci trwa na przestrzeni setek lat, zaś osobowość bohatera zmienia się, co wydłuża jego rozwój emocjonalny. Podczas naszego pierwszego spotkania moje przypuszczenia [co do Cavilla] potwierdziły się – Henry natychmiast zaczął mówić o nieśmiertelności jako obciążeniu, a w jego oczach było widać, że potrafi przemienić się z młodej i pełnej życia w starą, mądrą duszę. To połączenie mnie zafascynowało”.

Oryginalny Nieśmiertelny to film fantasy z 1986 roku, wyreżyserowany przez Russella Mulcahy’ego. Connora MacLeoda zagrał tu Christopher Lambert. Oprócz niego wystąpili również: Roxanne Hart, Clancy Brown, Sean Connery, a także Beatie Edney.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%