Nieśmiertelny z Henrym Cavillem nadal powstaje. „Jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek”

Nieśmiertelny - reboot nadal powstaje. Chad Stahelski o pracach
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Chad Stahesli informuje, że zapowiadany już jakiś czas temu film Nieśmiertelny, czyli nowa wersja klasycznej produkcji, nadal powstaje.

Od zeszłorocznej zapowiedzi minęło już dużo czasu, lecz przez te wszystkie miesiące nie mieliśmy żadnych nowych informacji na temat rebootu filmu. Zdjęcia miały ruszyć w tym roku, a wieści nadal nie było. Na szczęście w ostatnim czasie Chad Stahelski, reżyser związany z projektem, dał do zrozumienia, że nie zapomniał o swoich obietnicach. W rozmowie z portalem Collider ujawnił, na jakim etapie znajdują się obecnie przygotowania do produkcji:

„Jesteśmy na etapie ulepszania pomysłu. Myślę, że wiemy, czego chcemy. Co ważniejsze, wiemy, co chcemy zrobić. Wiemy, co staramy się zrobić. Teraz to tylko kwestia dotarcia do miejsca, w którym uznamy: <<Tak, to jest to. Ruszamy>>. Ale jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek, więc jest dobrze”.

Choć może i mało konkretna, wypowiedź Chada Stahelskiego daje jednak nadzieję na to, że rzeczywiście w najbliższym czasie dowiemy się nieco więcej. Przypomnijmy, że zdjęcia miały ruszyć w tym roku – to pozostawia już tylko parę miesięcy na działanie. O ile Henry Cavill szybko stanie na nogi po zakażeniu COVID-19 i będzie mógł zakończyć prace na planie Wiedźmina, jest szansa na to, że do końca roku Nieśmiertelny jeszcze raz pojawi się w artykule na naszych łamach.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie