New World nawiedziły mumie, wampiry i inne paskudy. Jest też prezent z okazji Halloween

New World - mumia
PC

New World niedawno zyskało nową aktualizację. Wraz z nią, poza wieloma poprawkami, trafiła nowa zawartość kosmetyczna. W tym ta z okazji Halloween.

Chętni fani tego tytułu mogą zaopatrzyć się w skiny: wampira, mumii i szkieletowego wojownika. Za taką przyjemność przyjdzie nam zapłacić kilkadziesiąt złotych. Trzeba jednak przyznać, że skórki prezentują się całkiem nieźle. Dodatkowo pojawiły się halloweenowe przedmioty kosmetyczne dla broni, barwniki, gesty i specjalne maski.

Znajdzie się też coś dla graczy, którym udało się już kupić swój własny dom. Możecie go udekorować przy pomocy dyń, kociołków, magicznych kul, zaczarowanych mioteł i wielu innych przedmiotów. Jest w czym wybierać, choć akcesoria dla domów kupimy tylko w drogiej paczce.

Amazon ma też prezent dla swoich graczy. Jeśli zalogujecie się do gry, możecie odebrać za darmo uroczą, dyniową latarnię. Znajdziecie ją w sklepie, w sekcji dekoracji do domu. Nawet jeśli nie kupiliście jeszcze własnej posiadłości, możecie zgarnąć latarnię na zapas i wykorzystać później. rozdawnictwo potrwa aż do 15 listopada, więc macie sporo czasu.

Pamiętajcie również, że nadal można odbierać inny prezent od twórców New World. Instrukcję jego zgarnięcia znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie