New World - mumia

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

New World nawiedziły mumie, wampiry i inne paskudy. Jest też prezent z okazji Halloween

New World niedawno zyskało nową aktualizację. Wraz z nią, poza wieloma poprawkami, trafiła nowa zawartość kosmetyczna. W tym ta z okazji Halloween.

Chętni fani tego tytułu mogą zaopatrzyć się w skiny: wampira, mumii i szkieletowego wojownika. Za taką przyjemność przyjdzie nam zapłacić kilkadziesiąt złotych. Trzeba jednak przyznać, że skórki prezentują się całkiem nieźle. Dodatkowo pojawiły się halloweenowe przedmioty kosmetyczne dla broni, barwniki, gesty i specjalne maski.

Znajdzie się też coś dla graczy, którym udało się już kupić swój własny dom. Możecie go udekorować przy pomocy dyń, kociołków, magicznych kul, zaczarowanych mioteł i wielu innych przedmiotów. Jest w czym wybierać, choć akcesoria dla domów kupimy tylko w drogiej paczce.

Amazon ma też prezent dla swoich graczy. Jeśli zalogujecie się do gry, możecie odebrać za darmo uroczą, dyniową latarnię. Znajdziecie ją w sklepie, w sekcji dekoracji do domu. Nawet jeśli nie kupiliście jeszcze własnej posiadłości, możecie zgarnąć latarnię na zapas i wykorzystać później. rozdawnictwo potrwa aż do 15 listopada, więc macie sporo czasu.

Pamiętajcie również, że nadal można odbierać inny prezent od twórców New World. Instrukcję jego zgarnięcia znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%