Neverwinter przestanie być PC-towym exclusivem

0 komentarzy

Jeśli jesteście konsolowymi miłośnikami gier F2P osadzonych w realiach fantasy, to mam dobrą informację. Niebawem przeniesiecie się do świata Dungeons & Dragons.

Bieżące informacje dotyczące przeniesienia tytułu na nowe platformy, nie są zbyt szczegółowe. Najprawdopodobniej MMORPG studia Cryptic nie ominie konsol obu generacji – Sony i Microsoftu, data premiery tytułu nie została póki co ujawniona. Neverwinter wśród społeczności graczy zbierał dość dobre opinie, chociaż nie jest to pozycja, która zrewolucjonizowała gatunek. Użytkownicy blaszaków mogą bawić się przy omawianym tytule już od czerwca 2013 roku. Miejmy zatem nadzieję, że już za kilka miesięcy dołączy do nich konsolowa brać.

Rzućcie okiem na intro, nie można odmówić mu rozmachu:

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się