Netflix z nową grą, której nie można przegapić. Odświeżona edycja tytułu z kultowym bohaterem

Netflix z nową grą dla subskrybentów. Kultowy bohater powrócił
Mobile Newsy

Nowa gra mobilna dla subskrybentów Netflix jest już dostępna. W katalogu produkcji w aplikacji mobilnej platformy znajdziecie Sonic Prime Dash.

Fani Sonica mogą być wniebowzięci. Niebieski jeż niedawno doczekał się drugiego sezonu Sonic Prime, a jednocześnie dostaliśmy Sonic Prime Dash, czyli nieco odświeżoną wersję endless runnera z 2013 roku, tym razem dostosowanej do możliwości współczesnych smartfonów.

2. sezon Sonic Prime (jak i gra mobilna) zadebiutowały na platformie 13 lipca 2023 roku i od tamtej pory można już nie tylko oglądać wszystkie odcinki produkcji, ale i w przerwach między nimi próbować przebiec jak najdłuższy dystans w Prime Dash. Jak wspomniałem – to endless runner, czyli gra polegająca na nieustannym posuwaniu się do przodu i wykręcaniu kolejnych rekordów. W tym przypadku, jeżeli mówimy o Sonicu, ma to sporo sensu.

Jeżeli chodzi o zmiany względem oryginału, nie ma ich dużo. Ot, lekko podkręcona rozdzielczość i skórki z serialu. Co nie zmienia faktu, że rozgrywka wciąż jest tak samo miodna i warto spróbować swoich sił. Szczególnie jeżeli akurat Sonica uwielbiacie i nie macie za bardzo co robić w drodze do pracy czy choćby w toalecie (i dlatego polecam korzystać z Netflix Games, jeżeli i tak subskrybujecie usługę!).

Sam Netflix ostatnio mierzył się ze sporym hejtem, choć firma zdecydowanie nie narzeka na wyniki – jest lepiej niż kiedykolwiek. Jednocześnie platforma stara się zagwarantować coraz więcej treści dla graczy. Nie chodzi tu o seriale czy filmy na podstawie popularnych gamingowych IP, ale też o gry stricte. Tych ma być coraz więcej i z czasem nie będą to jedynie mobilne pozycje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie