Nominowany do Oscara film od Netfliksa za darmo. Świetny prezent dla widzów

Netflix z prezentem. Film za darmo dla każdego | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy

Netflix też rozdaje prezenty. Nominowana do tegorocznego Oscara animacja Nimona jest dostępna do obejrzenia zupełnie za darmo na YouTubie.

Widzowie mogą się cieszyć, szczególnie jeżeli nie dysponują subskrypcją Netfliksa. Platforma zrobiła świetny prezent widzom, oferując nominowaną do Oscara (więcej o nominacjach w tym tekście) animację zupełnie za darmo. Film wylądował na YouTubie i na obejrzenie go potrzeba niemal godzin i czterdziestu minut. To jednoznacznie dowodzi, że mamy do czynienia z pełną produkcją.

Netflix rozdaje! Nimona – gdzie obejrzeć za darmo?

Polscy widzowie nie mają jednak aż tylu powodów do radości. Film ten dostępny jest za darmo także i u nas, ale po angielsku. Na ten moment nie ma nawet opcji włączenia napisów w rodzimym języku. Warto zaznaczyć, że na samym Netfliksie można oglądać go z napisami albo też z dubbingiem. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że także i polski oddział zdecyduje się na wrzucenie lokalizacji. Albo Netflix doda napisy do angielskiej wersji.

Nimona, bo o tym filmie mowa, to jeden z tegorocznych pretendentów do Oscara w kategorii “najlepszy film animowany”. Szansa na zyskanie statuetki jakaś tam jest, ale rywalizacja będzie zacięta. W końcu walczy choćby z Chłopcem i Czaplą i Spider-Manem: Poprzez Multiwersum. To jednak nadal świetny film do obejrzenia z rodziną.

Gdy Ballister Boldheart, rycerz żyjący w futurystyczno-średniowiecznym świecie, zostaje wrobiony w przestępstwo, jedyną osobą zdolną pomóc mu odzyskać dobre imię jest Nimona – niepokorna nastolatka, a przy okazji zmiennokształtny potwór, którego Ballister poprzysiągł unicestwić.

– czytamy w opisie filmu

Całość dostępna jest poniżej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie