Wednesday, 1899, All of Us Are Dead i inne dotychczasowe zapowiedzi. Trwa Netflix Geeked Week

Netflix Geeked Week - podsumowanie poniedziałkowych zapowiedzi
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Trwa Netflix Geeked Week, czyli impreza z zapowiedziami kolejnych produkcji tworzonych dla streamingowego giganta.

Poniedziałkowe wydarzenia rozpoczęły się o godzinie 20:00 naszego czasu, lecz zdecydowanie warto było spędzić przy nich cały wieczór. Wreszcie mogliśmy bowiem spojrzeć po raz pierwszy w twarz nowej Wednesday Addams. Bohaterka jest już nastolatką i w tej wersji wciela się w nią Jenna Ortega. Postać w serialu Netfliksa będzie uczennicą elitarnej szkoły z internatem, a tam nauczy się panować nad świeżo odkrytymi tajemnymi mocami. Jak na razie Netflix przedstawił jedynie wygląd Wednesday; na zwiastun jednak nie będziemy zapewne długo czekać, jako że przybliżony termin premiery produkcji Tima Burtona wyznaczono na jesień 2022 roku.

1899 – nowość od twórców Dark

Pojawił się również oficjalny teaser kolejnego serialu twórców Dark. 1899, bo taki tytuł nosi nadchodząca produkcja, przeniesie nas w czasie i przestrzeni. Znajdziemy się na statku przewożącym emigrantów, a w całej podróży będą nam towarzyszyć m.in. Emily Beecham (Cruella), Aneurin Barnard (Peaky Blinders), Andreas Pietschmann (Dark), Miguel Bernardeau (Szkoła dla elity) i… Maciej Musiał (1983, Wiedźmin). Niestety jak na razie nie podano jeszcze daty premiery, a na tę zdecydowanie warto czekać – produkcja zapowiada się doskonale.

All of Us Are Dead. Inwazja zombie po koreańsku

Kolejną nowością z Netflix Geeked Week jest zapowiedź 2. sezonu koreańskiego hitu All of Us Are Dead. Pierwsza odsłona została przyjęta tak ciepło, że platforma wyraźnie nie wahała się z przedłużeniem produkcji. Choć może się wydawać, że inwazję zombie widzieliśmy już we wszystkich możliwych odsłonach, Koreańczykom udało się stworzyć tu coś nowego, świeżego i nietypowego. Produkcja powróci więc na Netflix, choć jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy może to nastąpić.

Gabinet Osobliwości Guillermo del Toro. Antologia od twórców horrorów

Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities to 8-odcinkowa antologia horroru od mistrza niepokojących i klimatycznych produkcji. Gabinet Osobliwości przeprowadzi widza przez odrębne historie stworzone przez najbardziej docenianych twórców horrorów ostatnich lat: Babadooka, Mandy czy Istoty. W poszczególnych odcinkach wystąpi zresztą plejada doskonałych aktorów, wśród których znaleźli się m.in. Andrew Lincoln, Rupert Grint, David Hewlett, F. Murray Abraham i Crispin Glover.

The Midnight Club – Mike Flanagan powraca

Serialowy horror od twórcy Nawiedzonego domu na wzgórzu przeraża już na samej zapowiedzi. Akcję osadzono tu w tajemniczym hospicjum domowym prowadzonym przez ambitną lekarkę. Całość oparto na powieści Christophera Pike’a, a sam serial zadebiutuje już 7 października 2022 roku.

Nie na tym się jednak kończą zapowiedzi. O niektórych już pisaliśmy na naszych łamach; przedstawiono zapowiedzi nowego serialu z uniwersum Resident Evil, a także serialową adaptację Sandmana, komiksu Neila Gaimana.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie