Serial Sandman na nowej zapowiedzi. Klimatyczna produkcja oparta o komiks DC

Sandman na nowej zapowiedzi. Nadchodzi serial Netfliksa
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował zapowiedź serialu Sandman opartego na popularnym komiksie wydawanym przez DC. Premiera już niedługo.

Najnowsza zapowiedź ukazała się z okazji trwającego Netflix Geeked Week i od razu zachwyciła fanów czekających na tę właśnie produkcję.

„Jest taki inny świat, do którego trafia każdy i każda z nas. Wystarczy tylko zamknąć oczy i zasnąć… To miejsce zwane Śnieniem, w którym Władca Snów, Sandman, nadaje kształt wszystkim naszym najgłębiej skrywanym lękom i fantazjom. Po tym jednak jak Sen zostaje nieoczekiwanie porwany i staje się więźniem przetrzymywanym przez całe stulecie, jego nieobecność daje początek całej serii zdarzeń, które na zawsze odmienią światy snu i jawy. Aby przywrócić porządek, Sen musi odbyć długą podróż w czasie i przestrzeni oraz naprawić błędy, które popełnił podczas swojego niezwykle długiego trwania. Na swej drodze ponownie spotyka on dawnych przyjaciół i wrogów, a także poznaje nowe istoty — tak kosmiczne, jak i ludzkie.”

W tytułowego Sandmana wcieli się Tom Sturridge. Oprócz niego na ekranach mają pojawić się m.in. Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Charles Dance, Asim Chaudhry, a także Sanjeev Bhaskar. Całość stworzyli Neil Gaiman (scenarzysta komiksu), showrunner Allan Heinberg (Wonder Woman) oraz David S. Goyer (Batman – Początek, seria Blade). Produkcja zadebiutuje na Netfliksie już 5 sierpnia 2022 roku; tymczasem zobaczcie poniżej obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie