Resident Evil: Remedium na oficjalnym zwiastunie. Netflix prezentuje nadchodzący serial

Resident Evil: Remedium z oficjalnym zwiastunem od Netfliksa
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu Resident Evil: Remedium. Można powiedzieć, że to najwyższy czas – premiera już za nieco ponad miesiąc.

Oczywiście pierwsze materiały promocyjne już się pojawiły, lecz i tak na niniejszy zwiastun czekaliśmy z dużą niecierpliwością. Nadchodząca produkcja ma bowiem przedstawić same początki apokalipsy wywołanej przez korporację Umbrella. Poznamy tu losy córek Alberta Weskera, naukowca związanego z firmą. Wraz z jedną z nich będziemy dowiadywać się więcej na temat badacza, którego głównym życiowym celem było jedno – przejęcie władzy nad ludzką rasą. W tym celu nie cofnie się przed niczym, jak wiadomo nawet nad zaryzykowaniem życia swojego i swoich bliskich.

W naukowca z korporacji wcieli się Lance Reddick. Oprócz niego na ekranie pojawią się m.in. Ella Balińska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, a także Paola Nunez. Za całość odpowiada Andrew Dabb, czyli twórca pracujący dotychczas m.in. nad serialem Supernatural.

Zwiastun pojawił się w ramach trwającego właśnie Netflix Geeked Week. Impreza z zapowiedziami potrwa do piątku włącznie, a transmisje zaczynają się codziennie o godzinie 20:00 czasu polskiego. Spodziewamy się, że platforma streamingowa przedstawi tu wiele ciekawych materiałów; podsumowanie pierwszego dnia trailerów i teaserów pojawi się na naszych łamach jeszcze dziś.

Premierę Resident Evil: Remedium wyznaczono na 14 lipca 2022 roku. Obecnie natomiast możemy zobaczyć wreszcie obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie