Netflix Games wzbogaci się o kolejną grę. Tym razem coś dla fanów czyszczenia lochów

Netflix nowa gra mobilna - Dungeon Dwarves
Mobile Newsy

Netflix rozwija się już nie tylko w kierunku filmów i seriali, ale od niedawna także próbuje sobie zaskarbić kawałek rynku gier mobilnych. Mam nadzieję, że lubicie Dungeon Crawlery, bo posiadając dostęp do wymienionej usługi, będziecie mogli zagrać w tego typu produkcję.

Nową grą jest Dungeon Dwarves, które w nadchodzącym miesiącu pojawi się na urządzeniach Android i iOS. To tytuł, w którym kierujecie swoją drużyną i czyścicie kolejne fragmenty lochów. Gra zapowiada się na coś w sam raz, by w wolnych chwilach umilić sobie czas.

Netflix - Dungeon Dwarves - gra mobilna

W momencie publikacji tego tekstu nie jest jeszcze znana data premiery. Z informacji prasowej wynika, że Dungeon Dwarves zadebiutuje na urządzeniach mobilnych w lutym. Na szczęście Netflix oferuje już kilka innych tytułów, w które możecie zagrać, czekając na omawianą nowość. Niedawno zadebiutowały w usłudze 3 inne propozycje, w które już możecie zagrać.

Pozostając w temacie nowości na Netflixie, ale już tych nieco bardziej filmowo-serialowych, być może przegapiliście listę pozycji zapowiedzianych na luty. Link do nich znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie